Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova írjak puskát? Surgos!

Hova írjak puskát? Surgos!

Figyelt kérdés
tul sok tanulnivalom maradt, holnap irunk irodalombol, van vkinek vmi jo puskazasi modszere? kerlek segits! :D
2011. ápr. 5. 22:49
 1/10 Tom Benko ***** válasza:
Agyba. Annál tutibb nincs. Most menj aludni, hogy holnapra az eddig tanultakat rendszerezni tudja.
2011. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit kell leírni, milyen a tanár, milyen az anyag stb..
2011. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát mostmár necces, mert minden puskát meg is kell írni. Ha csak nem füzetből vagy könyvből nyomod :) Egyébként szerintem az inges módszer a legjobb. Nem betűrt ing lelógó aljára belülről cellux-al beragasztod a kis lapra írt puskát. Leülsz felhajtod az ing alját, puskázol, ha a tanár rád üvölt hogy álj fel, felállsz, és az ing magától lehajlik :) Puska volt, nincs :)
2011. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tom Benko ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy én már az ilyen primitívet rutinból buktatom le. Meg a legtöbb tanár.
2011. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem-nem! :) fiuk ezzel az abaj h en csaj vok! :D kulonben az asvanyvizes flakon belsejere gepelt puska ami nekem legjobban bejott, persze addig le kell inni a vizet h lasd a szoveget csak mar mindig flakon viz van a padomon! :P
2011. ápr. 5. 23:07
 6/10 anonim válasza:
Menj aludni. A kipihentséggel tudsz most a legtöbbet tenni. Máskor több nappal előtte álj neki, és uccsó nap már csak hagyd ülepedni, és aludj egyet. Egyébként a puskát is meg kell tanulni, mert az a legrosszabb érzés ha ott van előtted, de nem találsz rajta semmit :)
2011. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én ,ha már puskázom, akkor kis cetli a kézbe, csak jól kell csinálni.
2011. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
en mindig elhatarozom h na most majd idoben nekiallok, de mindig ez lesz belole! :/ szal lehet... el kene mennem aludni... de azert ha van meg valami jo otletetek, nyitott vok ra! :)
2011. ápr. 5. 23:13
 9/10 anonim válasza:
meg ha a tanár nem is találja meg nálad a puskát, de gyanakszik s ha akar úgy is megszivat :)
2011. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legjobb puska egy nyitott tankönyv az első pad tetején.
2011. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!