Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki most egyesre áll,...

Ha valaki most egyesre áll, az kitudja még év végéig javítani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan már régen jártam általános/középiskolába, de én is voltam hasonló helyzetben. És igen, ki tudtam javítani.

Persze kaptam lehetőséget.

Szedd össze magad.

2011. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Ha 1,5, akkor igen, még lehet kettes. De ha nagyon sok egyesed van, akkor abból aligha lesz jobb jegy 2 hónap alatt.
2011. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetris ***** válasza:

A megoldás: Azonnal keresel egy korrepetítort. Mostantól kezdve nagyon rákoncentrálsz arra a tantárgyra. Az órán kiesel a padból, úgy jelentkezel, hogyha tudod a helyes választ. Vállalsz kiselőadást, bemutatót, önkéntes anyaggyűjtést az adott tantárgyból. A tanárnőnek/férfinek megdicséred a frizuráját/nyakkendőjét.

A lényeg, hogy a tanár lássa az igyekezetet, az akarást. És hát valamit tudni se ártana az adott tantárgyból.

Igen, még nem késő, még ki tudod javítani.

2011. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még elég sok idő van, a tanárnak lehetőséget kell biztosítania a javításra, neked pedig a lelkedet ki kell tenned érte, hogy átmenjél. Kérdezd meg, mit kell tenned, és tedd azt, amit a tanárod mond.
2011. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne "stréberkedj", azaz ne dicséréssel és nyalizással küzdj jobb jegyért. Inkább tanulj és igyekezz :)
2011. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, szeptembertől lesz rá újabb esélyed
2011. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ki tudod javítani!

ha nem ástad el magad a tanárnál esetleg a viselkedéseddel, akkor ha szólsz neki, hogy nagyon szeretnéd kijavítani, és szívesen felelnél is (ugye mésképp nem tudsz jegyet kapni), akkor még segíteni is fog, hogy miből készülj fel jobban... stb, sőt az iygekezetet néha szünetekbeni korrepetálással is szokták segíteni anno nálunk (habár ott nem volt bukás, mert az egyenlő volt az iskoláből való távozással:S-» erőteljesen tanécsolták az iskolaváltást)


amúgy ha évvégéig nem is megy augusztusban a pótvizsgára még fel tudsz készülni, de szedd össze magad!

Nem lehet oylan nehéz a suli, csak oda kell figyelni

Drukkolok, h sikerüljön, és kitartást!

Ne húzd az időt, beszélj a tanárral, h legyen időd, és esélyed!

2011. ápr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!