Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociofóbiám van, ilyenkor...

Szociofóbiám van, ilyenkor lehetek magántanuló?

Figyelt kérdés
2x buktam meg a sok hiányzás miatt és csak ebben a tanévben mentem el pszichológushoz és szociofóbiát "állapított" meg. Új sulit kell keresnem mindenképp, mert ugye itt már nem járhatom megint a 9et. Így alapból felvennének egy másik suliba magántanulóként?
2011. ápr. 7. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Magántanuláshoz úgy tudom orvosi papír kell, ha íratsz a pszichológussal, szerintem lehetsz az. De ha elmúlsz 18, mehet simán esti/levelezőre is (levelezőn nem kell bejárni egyáltalán).
2011. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A magántanuláshoz nem kell orvosi papír, a szülő döntési joga.
2011. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

ne haragudj meg hogy iylet kérdezek, de ez tulajdonképpen az a betegség amikor rosszul érzed magad a tömegben vagy egy közösségben? velem is ez van, szorongok a közösségban akár az osztályban akár az ebédlőben, rosszul érzem magam ha sokan vannak körülöttem. én ezzel nem mentem orvoshoz vettem egy remotív extrát és azt szedem. mégegyszer ne haragudj meg hogy eltérek a témától, de légyszives írj egy válazst hogy szerinted én is ebben szenvedek csak nem oylan súlyos mint a tiéd, és te ismered a remotív-ot? kösz és bocsi.

2011. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azon is törd a fejed azért, hogy ebből ki kell gyógyulni! Maga a gyógyszer, ha írtak fel semmire sem jó. Jó esetben ezt pszichoterápiának kéne követnie, de csak felírják a gyógyszert, aztán majd szokj le róla és ennyi.

Én amúgy sem ajánlom, jobb ha önerődből gyógyulsz!! Nekem is sikerült! Szívesen adok tanácsokat ha írsz nekem.

Üdv.

2011. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!