Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogos az olyan osztályzás...

Jogos az olyan osztályzás gimnáziumban hogy vagy 1-es vagy semmi? Dolgozat esetén. (bővebben pár sorban lent)

Figyelt kérdés
Tételek leadása folyik, tanár kötelezővé tette, aki leadja annak kijavítja de nem ad rá pozitív jegyet ellenben ha túl rövidnek vagy nem megfelelőnek találja vagy valaki elmulasztja a határidőre leadást, 1est kap, ezen felül minden nap újabb jegyet a pótlásig/tétel javításáig.
2011. ápr. 7. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy definiáljuk a 'jogos' fogalmát.
2011. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
van rá valamilyen hivatalos szabályozás vagy nincs. és ha igen abban mi áll :)
2011. ápr. 7. 19:26
 3/12 anonim ***** válasza:
megteheti és szerintem ez így jól is van. jobb ha elidőznek a tételekkel, jobban tudják majd. tényleg az ő érdekük. helyesnek látom így.
2011. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ezt én meg is értem, de ebben az esetben nem az aggódó szülői vélemény hanem az írásos szabály lenne a mérvadó.
2011. ápr. 7. 19:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs írásos szabályozás. Továbbá amiről te beszélsz, az nem dolgozat, hanem házi feladat.
2011. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az azért jó hogy egy házira akár 1 nap alatt is adhat 2 egyest egy héten meg naponta 1et .. ^^
2011. ápr. 7. 19:46
 7/12 anonim ***** válasza:
azért jó, hogy a házi, főleg a tételek, ami kell majd az érettségin, arra van h megcsináld, megtanuld ^^
2011. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra viszont van írásos szabályozás, hogy a tanár dolga feladatokat adni és értékelni, a diák dolga pedig megcsinálni a feladatokat.
2011. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3 oldalast tételt kimásoltam a netről lefordítottam kiszótáraztam remekül tudok róla beszélni elmondom az egész tételt fejből, minden, és erre 1es, írjak sajátot? o.0
2011. ápr. 7. 20:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tanárok többsége nem szereti ha valaki a netes tételeket tanulja meg minden. Nekünk is ilyen volt a magyar tanárunk.
2011. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!