Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ősztől bentlakásos suliba...

Ősztől bentlakásos suliba megyek egy másik városba. Új táraságban lebblokálok, mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Faluban lakunk és egy közeli városba megyek iskolába,bentlakásba.A városban sokszor jártam már ,evvel semmi probléma.Igazából sokat beszélek de új társaságnál meg se tudok egy ideig szólalni,és ha poénkodnak néha nem jó a reakcióképességem.Igazából a komunikációmat szeretném fejleszteni,hogy nagy társaságba is többet beszéljek mert nem vagyok csendes,a megszokott barátaimmal bnagyon sokat dumálok.És félénk se vagyok,én vagyok az a személy aki bármit meg mer tenni,kérdezni,de új társaságba lebblokálok,nem veszem a poénokat.Hát ezt kifelytettem:DHa valamilyen gyakorlatokat v bármit tudtok tanácsolni nagyon örülnék:)
2011. ápr. 7. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Először is ne aggódj!

Új társaságban a legtöbben így viselkednek. De idővel összeszoktok. Akikkel együtt laksz, annyira összecsiszolódhattok, mintha egy család lennétek. Senki nem fog az első napra emlékezni.

És a legjobb gyakorlat az lesz, ha odamész. Ne parázz ezen, nem lesz semmi gond. Gondolj mindig arra, hogy mindenki ugyanazokkal a kételyekkel megy oda :)

2011. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát remélem:).Köszi szépen
2011. ápr. 7. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!