Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Telc B2 angol! Jól számolom...

Telc B2 angol! Jól számolom hogy a írok egy közel maxos levelet akkor az a gyenge írásbelimet felhúzhatja? A levél az még az írásbelihez tartozik egyáltalán?

Figyelt kérdés

Tehát ...írásbelin levél nélkül 180 pont a max, a levél 45. együtt 225 pont.

Ha mondjuk elérnék az írásbelin tegyük fel 95 pontot az ugye 52%...ha ehhez hozzáadunk egy max pontos levelet akkor az 95+45=140 tehát 140/225=62% tehát megvan a min. 60% az írásbelin... ez így helytálló ?Vagy az írásbelinek levél nélkül kell 60%-nak lennie? elvileg nem .

(egyébként min 70%-os írásbelire hajtok levél nélkül csak hát...kitudja...:))


tehát lehetséges h egy jó levéllel ennyire fellehet húzni még ha el is rontanám a többi írásbeli részt ?


2011. ápr. 9. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
a kikötés az hogy az írásbelit és a szóbelit minimum 40!-40%-ra teljesítsd,ahhoz hogy meglegyen a nyelvvizsga összesítetten kell 60%nak lennie.
2011. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez most komoly?:O 40%nak kell lennie a külön külön ?:O én azt hittem h hatvan !!!! de akkor az nagyon jóóó :D
2011. ápr. 11. 19:36
 3/4 A kérdező kommentje:

nem , sajnos te tudod rosszul , utánanéztem és :


Az eredményes vizsga feltétele az államilag elismert vizsgáknál az írásbelin és szóbelin külön-külön elért legalább 60%-os teljesítmény, továbbá még a készségenkénti (olvasás, levélírás, hallás utáni értés, beszédkészség) legalább 40%-os teljesítmény. Azaz összesen 6 feltételnek kell egyszerre eleget tenni.

2011. ápr. 11. 19:41
 4/4 Fruzsii.97 válasza:
Én B2 telcen voltam, szóval úgy van, hogy minden feladatnak külön-külön meg kell lennie 40%-nak, hogy egyáltalán foglalkozzanak veled, és összesített 60%nak kell lennie a sikeres vizsgához.
2012. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!