Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet még matricát kérni erre...

Lehet még matricát kérni erre a félévre diákigazolványra?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, végzős levelezős vagyok. Mivel ez az utolsó félévem már ráhúzás a normál képzési időmre, így sok órám nincs a tömbösítésekkor. Amikor legutóbb utaznom kellett, még érvényes volt az előző féléves matricám, így eszembe sem jutott mostanit is kérni. (Tudom, én voltam a tök...)

Most viszont megint mennem kell, és arra eszméltem, hogy nincs matrica. Az odaút vonatjegyét, nincs mese, kipengetem teljes áron, de hazafelé már jönnék inkább diák jeggyel, meg később sem árt az 50% kedvezmény.

Ha ezen a héten beállítok a hallgatói irodába, adni fognak még matricát? Egyáltalán adhatnak még?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. ápr. 20. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt ott kérdezd meg.
2011. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még aktív a hallgató jogviszonyod, akkor jár a matrica, de nem a hallgatói irodában, hanem a tanulmányi osztályon.
2011. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nálunk a hallatói irodán kell kérni, de ez lényegtelen, az a fontos, hogy nem maradtam le semmiről sem a hülyeségem miatt. :) Aktív a jogviszonyom, igen. :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2011. ápr. 20. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!