Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetek át költségté...

Hogyan kerülhetek át költségtérítésesről államilag támogatott képzésbe?

Figyelt kérdés
A helyzetem az hogy lemaradtam a felvételiről, egyszerűen elfelejtettem beadni a jelentkezésemet, és erősen gondolkozok azon, hogy beadom a pót jelentkezést, de azt ugye csak költségtérítésesre lehet... De sajnos nincsen elég pénzem arra hogy végig álljam az egyetem költségeit, ezért az első év után átmennék államilag támogatottra, ezt hogyan oldhatom meg?
2011. ápr. 21. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

elkezded költségesen az egyetemet, aztán amikor megint elkezdődik a felvételi időszak, újra jelentkezel, ha felvesznek államira, akkor beszámítják (elvileg) azokat a tantárgyakat, amiket már megcsináltál.

Nálunk így működik, de érdemes az adott iskola, adott szakán érdeklődni a tanulmányi osztályon.

2011. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!