Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire szoktak...

Titeket mennyire szoktak felkészíteni tanáraitok egy-egy verseny előtt? Hány órát, napot, hetet és esetleg hónapot gyakoroltok, ismételtek, tanultok? Azt is írjatok oda a válaszotokhoz, kérlek, hogy milyen nehézségű verseny (országos, megyei stb. )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hú,hát én megyei szövegértésen voltam jó pár hónapja.A tanárnőm (amikor vele volt óránk) nekem hozott külön feladatlapokat és azokat csináltam,míg ő az osztállyal dolgozott. Meg otthonra is adott jó párat. Kb. ennyi gyakorlás volt.
2011. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Országos helyesírásira a magyartanárommal egyetlen órát készültem(igaz, abban az évben tanultuk az egész osztállyal a helyesírást), különben pedig adott egy könyvet, hogy otthon anyukámmal tanuljak rá. Biológiai megyeire viszont már a verseny előtt három héttel rendszeresen készült velünk a tanárnő(heti 2-3, végén 3-4 óra).
2011. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Hittan megyeire órán kaptam 2 feladatlapot, meg otthonra még egyet.
2011. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1 óra év elejétől év végéig tantárgyanként. Mindig amilyen verseny lesz olyan feladatokat csinálunk(például matekból több mint 10 versenyen voltam idén különböző nehézségűeken), meg otthonra,szünetre is kapunk. Most is épp az Írinyi kémiaverseny országos döntőjére készülök, van itthon 5 feladatlapom.
2011. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!