Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik SZAKMA hasznosabb?...

Melyik SZAKMA hasznosabb? Melyikkel lehet jó pénzt keresni? Villanyszerelő, Karosszérialakatos, Gépi forgácsoló

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag mindegyik jó szakma csak kellenek hogy legyenek kuncsaftjaid akikhez mindig jársz ha gond van és ők is ajánljanak valakinek aztán így tovább.
2011. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, én eddig azt hittem, a villanyszerelő, de most csináltattam az autómat (egy volt osztálytársammal), és két nap alatt egy átlagon felüli havi fizetést gombolt le rólam. Úgyhogy a karosszérialakatos mellett teszem le a voksomat. Egy a lényeg: a szakmádban a legjobb munkát végezd, akkor annyit keresel vele, amennyit nem szégyellsz. Ha olcsóbban dolgozol, de silányabb munkát végzel, nem fognak veled dolgozni. Viszont ha jól, akkor akkor is hozzád viszik, ha te vagy a legdrágább.
2011. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Helló,én múlt hét pénteken szereztem meg életem első végzettségét,ami karosszérialakatos.Csak ajánlani tudom.Szeretnék ebben elhelyezkedni,mivel ha az anyagi részét nézzük elözö válaszolók kommentjei alapján is,tényleg lehet vele keresni,elég jól.Ismerek egy egy lakatost,lexussal jár,amit a fiától kapott,akivel közösen csináljak a családi vállakozásukat,bár az éremnek két oldala van,és itt ez eléggé látszik.

Szóval ha keresni akarsz,jó ltudsz dolgozni,illetve szeretsz,jó a szemed és van kézügyességed,ajánlani tudom,nem bánod meg.Elég nehéz egy szakma,kicsit tudni kell autót szerelni,villamossághoz sem árt ha értesz,és talán jó ha van rálátásod a fényezésre is,hogy tudd mi az amivel megtud birkózni egy festő.


Szóvak,hajrá!!

2011. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!