Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógytornásznak, természetgyóg...

Gyógytornásznak, természetgyógyásznak hol lehet tanulni? Megéri ezt a mesterséget tanulni? Van rá kereslett ma Magyaroszágon? És egy olyan üzletet megéri nyitani, ami homeopátiás szerekkel foglalkozik, és gyógynövéneyekkel?

Figyelt kérdés
Ami azt illeti pszichológus szeretnék lenen, de mindenki le akar beszélni róla, mert állítólag túl van telítve a szakma, nem lehet megélni belőle, sokat kell tanulni, mégse lehet elhelyezkedni stb. És akkor azt gondoltam, tanulok még mellé valami mást is, és ez a két terület érdekel nagyon és az ehhez kapcsolódok. És ha lehetséges lenne, ezek után pszichológiát is tanulnék.
2011. ápr. 26. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tanár leszek, mindig le akartak beszélni. HA elég jó leszel, pszichológusként, esetleg már az egyetem alatt is fel fognak rád figyelni. A legjobbaknak mindig lesz hely. Sztem ne add fel, ha ez komolyan az álmod.

EGyébként gyógytornásznak a SOTE-n lehet tnaulni, van egy ilyen főiskolai kara. A természetgyógyász passz. De ezek is elég túlterheltek, és ha nem vagy kimagaslóan jó, ill. magán gyógytornász, nem lesz túl jó a fizud.

AZ üzlet talán megéri, ez most "divatos" dolog. Attól függ hová nyitnád.

2011. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Attól függ, melyik városba mennék egyetemre. Most jelenleg Romániába lakom. :) Az üzletvezetéshez úgy érzem, még kicsit értenék. Ebben nőttem fel. 10 éves korom óta segítek anyumnak az üzletünk körül, megláttam már minden árny és jó oldalát, és az évek alatt rengeteget tapasztaltam. Hogy mit lehet és mit nem ajánlatos csinál.


Amúgy mindenképpen magányosítani akarnék.

2011. ápr. 27. 15:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!