Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik megy jobban a matek...

Melyik megy jobban a matek vagy a fizika? És melyiket szereted jobban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 16:03
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
A kettő jellemzően egyszerre megy vagy nem megy, ugyanis a fizika matematika+megfigyelések.
2011. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A matek.A matekot is értem jobban,mint a fizikát.Bár egyikből sem vagyok erős.
2011. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zoliol ***** válasza:
én mindkettőt szeretem de matek szakra akarok menni
2011. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

én nekem a fizika megy jobban

1 válaszoló: amúgy részben igaz csak amit mondtál mert a fizikában csak azt kell tudni hogy milyen mértékegységeket osztjuk mivel

amúgymeg semmi nagyobb ördöngősség nincs benne nem úgy mint a matekban sztem az könnyebb mert csak magolni kell és óráról órára tanulni és akkor menni fog

2011. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tom Benko ***** válasza:
Utolsó: Hát nem. Lehet, hogy az iskolában ennyi elég, de reménykedj, hogy nem kerülsz a kezeim közé... A fizikában pont a mértékegységek a legkevésbé lényegesek, a matekot meg magolva az életben nem fogod megérteni. Ideig-óráig lehetsz jó, de amint valódi matematikai problémával kerülsz szembe, meg fogod látni, mit ér a magolás.
2011. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt utálom és semelyiket sem tudom, de matekból 2-es vagyok, fizikából pedig 4-es.
2011. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!