Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános dolog, hogy a 9....

Általános dolog, hogy a 9. -es tankönyvcsomag 35ezer forint?

Figyelt kérdés
Nem épp pénztárcakímélő mulatság :(
2011. ápr. 30. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyém is ennyi volt, de sok könyv (atlasz, fügevénytáblázat, matekfeladattár, nyelvtankönyv.) jövőre is használható, remélem akkor olcsóbb lesz
2011. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, de ha megvan idősebb testvértől vagy mástól 1-2 könyv, akkor azt ki lehet húzatni! Én nem rég végeztem, és főleg az atlaszok,meg nagyon sok tankönyvem mivel mi tanári jegyzetekből tanulunk szinte használatlan, ha gondolod írj nekem....Ez az atlaszok esetében akár 10-15ezer megtakarítást is jelenthet.
2011. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bizony. Enyém is csak azért volt 22 mert bátyámtól is megörököltem pár könyvet.

(2004-ben voltam 9.-es)

2011. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2006-ban is annyi volt, azóta eltelt 5 év, inflálódott a pénz, így még olcsóbb is.
2011. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 41 ezer, szóval gondolom. Bár a környezetemben nem ezt tapasztalom, de akkor már tudom, nem vagyok egyedül...

Bár hozzáteszem, nekem 4 angolkönyvem + 4 munkafüzetem lesz, és azok önmagukban is elég drágák.

Meg mondjuk velünk már most megvetetik a 2 atlaszt, meg a függvénytáblázatot, holott ezekre túl sok szükség egyelőre nem lesz, mert 0. évfolyamon nincsenek ezek a tantárgyak.

2011. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok olyan könyv, atlasz, feladatgyűjtemény van, amiket 4 évig használnak, ezeket elég 1X megvenni, illetve a nyelvkönyvek is elég húzósak.
2011. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
be tudod jelölni miket kérsz. szerintem atlaszt felesleges,függvénytáblát is. én ezeket kivettem annak idején a könyvtárból, mi csak utolsó évben használtuk őket.. amúgy majd csökkennek az árak, nekem a 12.es csomag csak 5ezer ft volt.
2011. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!