Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fn.hun néztétek magyarnak a...

Fn.hun néztétek magyarnak a lehetséges megközelitési megoldását? Miben tér el nektek?

Figyelt kérdés
nekem -5 pont :S
2011. máj. 2. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet még felesleges nézni, és ne -5 pontom "akadj ki" :)))
2011. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Abban a helyzetben vagyok, hogy ki kell akadnom -5 ponton is, ha azt akarom, hogy felvegyenek, és tudom, hogy máskor nem volt -5 pontom soha helyesírással együtt se,nemhogy anélkül
2011. máj. 2. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom megnézni az Fn.hu-n a megoldásokat. :S
2011. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tavaly mentél volna érettségizni - akár májusban, akár októberben - nem lett volna ennyi mínuszod. Megtehetted volna, ez biztos, de te nem tetted. Pedig (talán) tudtad, hogy 462 pont kell valahova. Egyébként én abban reménykedek, hogy másnak is rossz lett az érettségije, és így nem kell majd olyan sok pont a felvételhez. :S
2011. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem -4.... pedig annyira logikus volt, meghalok... és nekem is minden pont kell, hogy felvegyenek. :/

Megnéztem fn.hu-n, és például

a második feladatban nem a "milliószor megírták" meg a msik idézetet választottam, hanem azt írtam, ami kb a legeleje a szövegnek: amiről beszélni szoktál, szeretném, ha egyszer már megírnád.

Apollinaire-t írtam Victor Hugo helyett oda, ahol szerzők nevét kellett behelyettesíteni, és most már értem, hogy miért ő az.... de végül is Apollinaire-re is ráillik az a szöveg, úgyhogy reménykedem... :/

és amikor arról volt szó, hogy mi feltételezi a bensőséges kapcsolatot közöttük, azt artam, hogy angyalomnak nevezi, de gondolom több példa kellett volna, de itt is reménykedem. Szerinted?

2011. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami ki van ott töltve az csak egy lehetőség, több változatot, megoldást is elfogadnak ilyenkor általában. Az angyalom is tökéletes szerintem, és az sem gond, hogy más idézetet írtál. Én pl a vita lezáratlanságára azt írtam, h a szöveg végén ott van a "Folytatják" megjegyzés.
2011. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem mehettem volna el tavaly, így sem fejeztük be magyarból még a 12. es könyv felét sem, tavaly kb a 11 es negyedénél tartottunk év végén...

Szerintem is egyébként elfogadnak többet, nekem az igaz/hamisnál az utolso az igaz lett :S meg a mondatokat ahol ki kellett egészíteni, én ott kicsit másokat irtam, de nagyjábol ugyanez. Jha, meg bonyolult/egyszerűben vesztettem még pontot ezek szerint

2011. máj. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!