Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hiba az érettségin. Mennyire...

Hiba az érettségin. Mennyire súlyos?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy ha az ember a magyar érettségin egy mű címet máshoz kapcsol mennyire számít súlyos hibának, mennyire fogják lepontozni? (a mostani érettségiben)

Volt már valaki aki ilyen helyzetben volt?


2011. máj. 2. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Ez érthetetlen... Elég nehézkes a fogalmazóképességed... Nem gondolod?
2011. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ne haragudj nem azért kérdeztem, hogy véleményezz! Nem hiszem, hogy ebben bármi nehézkes lett volna. Más íróhoz kapcsoltam egy mű címet, mint ahogy kellett volna. Nem tudom, hogy ezen mit nem lehetett megérteni.

Szerintem ne adj ilyen válaszokat, mert ezekre senki nem kiváncsi, nem azért kérdeznek. Ha valamire nem tudsz válaszolni, akkor ne is írj ilyeneket! Kössz a segítséget!

2011. máj. 2. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit írtál, hogy egy műcímet máshoz kapcsoltál... Nem azt, hogy egy rossz íróhoz, vagy rossz témához... De nembaj.. és mint látod, nem sokan értették meg így se, mert nem túl sok válaszod van :) Csak az enyém.
2011. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!