Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kis betűvel írok, és nem volt...

Kis betűvel írok, és nem volt meg a 3 oldal, gond lesz belőle?

Figyelt kérdés
Mai magyar érettségin csak 2,5 oldalt írtam, de kis betűkkel
2011. máj. 2. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát hát! Bizony bizony!
2011. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha nincs meg a terjedelem, javító kulcs szerint nem kaphatsz pontot, én így tudom legalábbis, javítsatok ki ha tévedek...
2011. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a szavak számát nézik? a tavalyira úgy írta a javítókulcs
2011. máj. 2. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szavak számát nézik, ugyanis sokan direkt nagybetűvel terjedelmes szóközzel írnak és ez kib@aszás azzal aki kisbetűvel ír kevés szóközzel. Szerintem ha látják, hogy nagyon aprón írtál akkor elfogadják, mert igazi terjedelmében több mint annak a 3 oldala aki direkt óriás betűkkel ír
2011. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is, én 3 és fél oldalt írtam , de kisbetűkkel jó szorosan, és nézzék csak a "csalókat" akik széthúzzák az egészet, ha én megszenvedtem érte más ne vegye olyan lazán.

Hát max a tejedelem miatt veszíthetsz pontot./Ha az összes többi jó/

Nyugi én érveltem és nem is biztos hogy jó lesz, tehát ne búsolj azon hogy "csak" ennyit írtál.

2011. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!