Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat csináljak...

Milyen gyakorlatokat csináljak hogy amikor énekelek akkor a hasam rezegjen ill. onnan tudjak énekelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni énekelni és hát azt torokból nem lehet és már próbálkozom egy ideje de nem tudom hogy hogyan lehetnem gyomorból..A válaszokat előre is köszönöm!
2011. máj. 2. 18:03
 1/1 anonim válasza:

Szia

Nagyon örülök neked amiért énekelni szeretnél.

Hát elég sokat kinylódtam mire megértettem és begyakoroltam a feladatokat de még mindig nem vagyok elég jó .A legfontosabb hogy állandóan gyakorolj soha ne hagyd abba.Úgyértem minden nap egy kicsit. Sokféle gyakorlat van ami megtanit arra hogy a diafragmádat erősitsd.Ha akarod irj és küldök gyakorlatok leirásait.

2011. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!