Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megtanulható 1 nap alatt 100...

Megtanulható 1 nap alatt 100 oldal szerintetek?

Figyelt kérdés
Csak a lényeg, 2es 3as szintre.
2011. máj. 3. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

ha reggel 6kor elkezded és éjfélig tanulsz, közben a fontosabb dolgokat aláhúzod jegyzeteled, akkor igen.

kivéve ha egyetemista vagy, akkor elég 1 óra is.:D:D:D

2011. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Hát megtanulni szerintem 10 oldalt nem lehetne 1 nap alatt. De ha csak nagyjából a lényeget tudd elmondani, hát az sem. :D
2011. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy nap én (nem ego- aki tanulós) 20 -25 oldalt tudok megtanulni estig. De ha csak lényegre törekszel az lehet meglesz, bár sokmindentől függ, fáradékonyság, unod stb..ez midnenkinél így van, inkább oszd be az idődet, és több napra hagyd (ha tudod)
2011. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából már nem tudom beosztani, még van 700 oldal 7 napra :). Én bízok benne hogy meg lesz, 50 oldalt simán megtanulok 1 nap alatt, remélem a 100 is meglesz. Köszi a válaszokat. 10 oldal amúgy nagyon kevés:D
2011. máj. 3. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet, de sok függ a tárgytól és a személyes beállítottságodtól is.

Óránként tarts egy kis szünetet, hogy az agyad felfrissüljön, és aludj naponta minimum 6 órát.

Sok sikert!

2011. máj. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!