Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt tudja vki ha matekban pl...

Azt tudja vki ha matekban pl egy feladatot nem tudtam de felírtam a képletet és elkezdtem számolni de mondjuk rosszúl és írtam választ akkor a képletért és a válaszért kapok pontot? Menniyt?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem. Hogy hogyan készüljek fel a holnapi történelem érettségire, vagy mire számítsak? Hogy vannak az írásbalin a ponthatárok, főleg matekból?
2011. máj. 3. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A tanárodtól és a megoldástól függ, mennyi pontot kapsz. A százalékok 20-40-60-80, az összes pont százalékában. Százalékot számolni gondolom, tudsz.

A törire alaposan aludd ki magad és lapozd át az atlaszt. Sok feladatra konkrétan benne van a válasz, csak meg kell tudni találni. Tudd, milyen típusú térképek vannak benne, külön jegyezd az érdekesebbeket.

Én anno egy teljes esszét írtam valamelyik háborúról egy 8*10 centis kis térkép alapján. Évszámokat, neveket hátulról néztem. Nagyon hasznos dolog az atlasz :)

2011. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Holnap teszik ki az útmutatót, akkor kiderül, addig kár találgatni.
2011. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ):) Összeszámoltam 47 pontom van amik tuti jók, ls az már 3 , de még kéne 13 pont a 4-re,szerintetek olyan apróságokból összejöhet mint pl: ha felírok egy képletet, vagy válaszolok, vagy csak eredményt írok, ábra stb???
2011. máj. 4. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!