Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a magyaron nem 3 korszakból...

Ha a magyaron nem 3 korszakból írtam a példákat, hanem mind xx. Századi, akkor az mennyi pont levonását jelentheti?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre csak a tanárod tud érdemi választ adni.
2011. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 20 szazadban is tobb irodalmi korszak volt! Ha beletrafaltal mondjuk kettobe, mar nem olyan nagy a baj. Ha nem, akkor se, de 10 pont minuszt siman eltudok kepzelni, igy latalanban is, de sok mulik meg azon, hogy hogyan fuzted fel azt az ervelest es a tobbi szempontnak megfeleltel-e.
2011. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából 3,5 oldal lett, ami már önmagában jó, mivel meg van a kellő mennyiség, nem szokott lenni helyesírási hibám és a témákhoz illő, jó érveléseket adtak le eddig a suliban mindig. Volt, hogy csupa dicséretet kaptam, és egyetlen piros tollas dolog sem volt a fogalmazásomban. A szerkezet is jó, tudom hol a bekezdés helye, ezenkívül szépen írok. A művek, amikből a példákat szedtem:

Franz Kafka - Az átváltozás (1912) //szürrealista//

Kosztolányi Dezső - Édes Anna (1926) //avantgárd: Freud hatása, tudatalattifogalma//

Örkény István - Tóték (1964) //realista stílus, a világháború//


próbáltam behatárolni, de lehet ők arra gondolnak, hogy

ókori, középkori, romantika, barokk... lányos zavaromban összekevertem mindent.

2011. máj. 3. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon eles ellentetek, meg ha 20. szazadiak is. Szerintem jo lesz, hasonlo vagyok, mint te, mondjuk en kituno voltam belole es igy lett 97 szazalekos erettsegim. (irasbeli volt 96, szoban javitottam meg) Az elmondottak alapjan siman lehet 90 % folotti. Megkerthetlek, hogy majd ird meg az eredmenyt, most mar drukkolok erted. :)
2011. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!