Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet úgy írni a töri...

Meg lehet úgy írni a töri érettségin az esszét, hogy gőzöm nincs a dologról esetleg?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdezem, mert tróger voltam tanulni, mielőtt jönnének az oltások.. De most úgy érzem, hogy semmit se tudok, és elég sok dolog van, aminek egyáltalán nem jutottam a végére... :S Ezért kérdezem, hogy meg lehet-e írni az esszét, ha olyat fogok ki esetleg, amiről gőzöm nincs, egész jóra?!

Nagyon félek.. :S


2011. máj. 3. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó esszét csak akkor tudsz írni, ha van képed a dologról. Az nem baj, ha mondjuk az évszámokkal nem vagy pontosan tisztában, mert azt ki lehet nézni az atlaszból. De mindenképp olyat válassz, ahol a témával legalább nagy vonalakban tisztában vagy.
2011. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne...

a források nem mindig jók annyira, hogy nagyon megkönnyítsék a feladatunkat:/

2011. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában minden esszé íráshoz van egy forrás amiből sok mindent ki lehet szedni, vagy ha elfelejtetted akkor eszedbe jut, plusz ott az atlasz is. Menni fog!!!
2011. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában elég sok jó forrást adnak,ha azt összeveted az atlasszal,és bent ültél 4 évig törin,akkor menni fog. :)
2011. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült? ma írtátok ugye?
2011. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!