Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találom az idei emelt...

Hol találom az idei emelt szintű történelem írásbeli megoldásait?

Figyelt kérdés

Természetesen nem a hivatalos javítókulcsra vagyok kiváncsi, az holnap 8.00-kor kerül fel az OM-honlapjára.

Nincs olyan forrás, ahol már ma közölnek megoldásokat (szaktanári javítás által, például...)?


2011. máj. 4. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


És légy szíves írd majd le a véleményedet róla! Én nem mindennel értek egyet, ami benne szerepel.

2011. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintetek mennyiben jó ez a megoldás? Gondolom, hogy tanár tölthette ki, de vannak olyan megoldások, ami szerintem nem helytálló...majd holnap reggel kiderül!
2011. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen, azóta én is megtaláltam...

Hát, én sem értek vele teljesen egyet.

Például az első feladatban szerintem minden forrást rossz helyre írt, mert Periklésznél volt napidíj, Kleiszthenész vezette be az osztrakiszmoszt, Szolónnál jött be a mérősök rendszere..) és más helyeken is nem érzem tökéletesnek.

Viszont nemsokára kiderül a hivatalos is :)

2011. máj. 5. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!