Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gápgyártástechnológiai technik...

Gápgyártástechnológiai technikus vagy hálózattelepítő és üzemeltető?

Figyelt kérdés
Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni? Nem tudom melyik okj-s szakot jelöljem. Ha netán nem vesznek fel egyetemre.
2011. máj. 4. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Én hülye ésszel maradtam ilyen OKJ-s képzésen, pont gyártástechnológiás voltam, de már másnap átiratkoztam másik szakra. :) Most meg azt a szakot is otthagyom. :)


Amúgy csak akkor menj ilyenre ha tudod róla hogy első évben tele van töltelék tantárgyakkal az egész, ráadásul minden nap van rengeteg órád, elég kibírhatatlan, ráadásul első év végén van 3hetes nyári gykorlat kötelező jelleggel. Második évben pedig a szakma fog menni intenzíven, még több órád lesz, keményen, szóval meg kell gondolni az ilyesmit...

2011. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!