Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kicsaphatnak? Bővebben lent.

Kicsaphatnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!!

Kérdésem a következő lenne. A túl sok hiányzás miatt kicsaphatnak az iskolából vagy nem? A hiányzásaimat mindig igazoltam! Nagyon sokat voltam beteg és hát eléggé sokat hiányoztam jóval 250 óra fölött vagyok.


2011. máj. 4. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

hát nem hiszem hogyha le vannak igazolva. meghogyha 18 még nem múltál el

de viszont hiányzás télleg sok, osztályozót bztosan kell tenned roszabbik esetbe akár évismétlés is lehet

2011. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18 elmúltam.Az év ismétlés se zavarna mert jövőre átmegyek szakmára. Csak az érdekelne hogy kicsaphatnak e a sok hiányzás miatt. De azért köszi a választ!!!
2011. máj. 4. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazolt órákkal nem rúgnak ki.
2011. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :D
2011. máj. 4. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Idén már egy 18 éven alulit sem tudnak kirúgni mert a fellebbezési idővel eggyütt a tárgyalás nem megy végbe év végéig, év végén meg kell lennie hogy hova jársz.

Ezen kívül alapból se rúghatnak ki ilyenért, viszont záróvizsgát kell tenned mindenből ha jól tudom.

2011. máj. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ sokat segítettél!!!
2011. máj. 5. 08:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizony, osztályozóvizsgát kell tenned, az a max ami történhet.
2011. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!