Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol érettségin a leveleknél...

Angol érettségin a leveleknél mennyi kb az a terjedelem, amitől már pontozzák is?

Figyelt kérdés
A rövid még csak talán meglesz, de a hosszúra nem igen volt már időm és kevésnek találom. Azt, hogy konkrétan mennyit írtam már nem tudtam megszámolni sajnos:( Lehetséges, hogy 0 pontot kapok rá?
2011. máj. 5. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

50%-a a minimum terjedelemnek (alsó korlát), tudomásom szerint.


Ez az első feladatban: 25 szó; másodikban 50 szó

2011. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Most megnyugodtam, annyit azért írtam:)
2011. máj. 5. 13:28
 3/3 anonim válasza:
hello ugyanebben a cibőben vagyok éni, de megnéztem a régi érettségik javitokulcsát és a rövidségre -5 pontot kaphatsz legrosszabbesetben. (vegyük hozzá h tanárfüggő is) Ha jol fogalmaztál, minden szempontot kitárgyaltál akkor simán lehet jó is. énis azt hittem hogy keveset írtam de aztán tettem egy próbát. írj le vonalas füzetbe egy angol mondatot, majd számold ki h egy sorba hány szó van, majd saccra emlékezz vissza hogy kb meddig irtál. nekem 110 jött ki kábéra, pedig kicsivel irtam többet mint a közepe, ráadásul kapkodtam is. ne parázz de mondom a levél tanárfüggő is. ha kíváncsi vagy nézd meg az om.hun a javitási szempontokat minden le van irva.
2011. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!