Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben jár nekem...

Ilyen esetben jár nekem ideiglenes vagy rendes diákigazolvány? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Elvesztettem a diákomat,utána kértem ideiglenest de ezt ellopták az összes iratommal együtt (személyi,lakcímk.)

Iskolába fél éves jegyeim vannak,2. félébe egy dolgozaton voltam bennt,szóval jegyem volt,de mivel nem akartam vizsgázni (OKJ-s tanfolyam) ezért nem jártam be.De az ideiglenest is 2.félévbe kértem,amikor ugyanúgy nem jártam be,és adtak.Év végén nem lettem leosztályozva semmiből vagy megbuktam,viszont szükségem lenne az ideiglenesre,mivel holnap utazok.

Mivel jártam ebbe az iskolába és elvileg az itt kapott diák októberig érvényes,kaphatok ideiglenest nem?

Köszönöm!

20L


2011. máj. 5. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, ha van jogviszonyod, akkor jár igazolvány is. Azokból, amit írtál, az derül ki, hogy van jogviszonyod, még ha csak 1 dolgozaton is voltál bent :)
2011. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha ellopták az ideiglenesem attól még adhatnak másik ideiglenest nem? mert azt elvileg vissza kellett volna adni,amikor lejárt
2011. máj. 5. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt konkrétan nem tudom, de szerintem adhatnak, hiszen bárkivel megeshet, hogy ellopják az iratait, azért nem kell megnehezíteni az életét. Örülni biztos nem fognak, de úgyis ki fogják adni.
2011. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!