Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol/Német érettséginél...

Angol/Német érettséginél hogyan működik a szóbeli?

Figyelt kérdés
Ha a mai angol érettségiben összesen van kb. 67 pontom a 117-ből, akkor még lehet négyes az érettségim? Olyat kérdezek aki tudja hogyan működik a szóbeli része, mert azt nem tudom:( Kicsit belekavarodtam a vizsgapontokba meg a sima pontokba:( De azt tudom hogy 67 pontom van ami vizsgapont (a levelekből a legrosszabb pontot számítottam)
2011. máj. 5. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
33 pontot szerezhetsz. Bemész a szóbelire, jópofizol kicsit a tanárral, kihúzol egy borítékot és abban benne lesz a szóbeli vizsga 3 része. Az első az 'interview', ha jól emlékszem 3 különböző kérdést tesz fel a tanár és te pedig válaszolsz. 2. a szituáció, odaadja a feladatot, elolvasod (erre fél perced van) és 'eljátszod' vele a szituációt. A 3. pedig az önálló témakifejtés, kapsz két képet és azokat kell összehasonlítani, szembe állítani egymással, stb. Az egész vizsga nem több negyed óránál, nem vészes.
2011. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah és minden részben pontozzák a feladatmegértést, nyelvhelyességet, szókincset. Az egész végén pedig pluszba még a kiejtést de hát az semmi:D Remélem nem hagytam ki semmit:)
2011. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt találod a táblázat utolsó oszlopában a vizsga menetének a leírását a pontszámokkal együtt. Mindenre ott a válasz. Az angol meg a német szóbeli nem egyformán megy!

[link]

2011. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!