Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elmegyek tanfolyamra...

Ha elmegyek tanfolyamra kiderithető hogy nekem van-e már szakmám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy mennék tanfolyamra amig itthon vagyok gyesen a lányommal. De ahogy néztem ha csak egy szakmám akkor kevesebb tandíjat kell fizetni,mint ha kettő. Szerintetek kiderithető valahogy ha már nekem van szakmám?

Mert azért nem mindegy,hogy 10ezret kell félévente fizetni vagy 50ezret.

Főleg ha gyesen van az ember... köszönöm előre is a biztató válaszokat:)


2011. máj. 6. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg az OM azonosító alapján tartják ezt nyilván. Szóval igen, ellenőrizhető.
2011. máj. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert én ugy tudom,ha csak iskola rendszerben szerzett bizonyitvány számit ilyen esetben.. Tanfolyamon nem hiszem hogy figyelik az OM kódot..
2011. máj. 7. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ettől függ, hogy több vagy kevesebb tandíjat kell kérniük, akkor biztos, hogy ellenőrzik valahogy. Nem hiszem, hogy bemondásra megy, nekik nem ez az érdekük.
2011. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdem,mert amikor elöször elvégeztem egy tanfolyamot(esti képzésben) még érettségi elött s utána mentem nappalin tanulnni ott kérték volna a tandíjat.Aztán az igazgatónő utána nézett,s kiderült hogy csak akkor kell ha nappalin iskolai keretek közt tanultam volna..
2011. máj. 7. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!