Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h. anyu elengedj...

Mit csináljak h. anyu elengedjen egy gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Ebbe a városba van ahol lakok és barátnőm is megy kisgimnáziumba(csak nyolcadikra)de engem nem enged azzal a szöveggel h.ott jobban kell tanulni meg,hogy azokkal ballagjak el akikkel 8 évig jártam együtt.De én nem szeretnék ott maradni mert nincsenek igazi barátaim :(
2011. máj. 14. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy tanulsz? Mert ez egy szép terv, de egyáltalán vagy esélyed arra, hogy gimnáziumba kerülj?
2011. máj. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
félévkor 1 négyesem volt év végimbe 2 lesz valószínűleg
2011. máj. 14. 09:40
 3/10 anonim ***** válasza:

NE a haverok miatt válassz gimit! A jegyeid nagyon jók, és ennek megfelelően olyan helyre menj, ahol "jobban kell tanulni." Engem is a szüleim olyan helyre vittek, ahol teljesen ellustultam, mert nekem túl gyenge volt a színvonal, és teljesen motiválatlan lettem. Ők azzal indokolták, hogy a jobb helyre, ahova menni akartam csak sznobok járnak, meg hogy milyen messze van, és hogy télen egyedül kéne a sötétben hazajárnom nem épp a legjobb környékről, stb. Csak magamnak köszönhetem, hogy tovább tudtam tanulni, mert az utolsó évben összeszedtem magam, és önerőmből, iskolán kívül megtanultam mindazt, amire szükségem volt a felvételihez. Semmiképp ne menj egy gyengébb helyre ilyen jegyekkel (jó persze függ az iskola színvonalától is, de gyanítom, hogy az ilyen jegyekért meg kellett dolgozni keményen)! Az összes tanárom is anno csodálkozott, hogy hova jelentkeztem, mert az osztály egyik legjobbja voltam.


Sajnos a kérdésedre viszont nem tudok válaszolni, nálam se használt a szó. Mi lenne, ha az ofőddel rábeszéltetnéd anyudat, hogy küldjön egy erősebb suliba, ahova egyébként ilyen-olyan okból pont menni is akarsz? Ha az ofőd jófej, simán megcsinálja. Ha nem, akkor is megér egy próbát!

2011. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja most látom, hogy ez hat vagy nyolcosztályos gimi lenne, bocs! Akkor nem tudom, minden esetre fogadd meg a tanácsom a gimivel kapcsolatban. Ha 9-től is oda akarsz járni, akkor lehet könnyebb bejutni oda most, nem? Jó lenne utánnajárnod és megpróbálni ész érveket felhoznod, nem csak annyit hogy a bnőid is odajárnak.
2011. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőm miatt mennék oda de Református Kollégiumba akarok menni...
2011. máj. 14. 10:33
 6/10 anonim ***** válasza:

hallgass rám: NE menj református gimibe!! én is oda járok, és esküszöm, egy állami suliban nincsenek ekkora képmutató és sunyi emberek, és itt most tanárokra és diákokra egyaránt gondolok!! van pl. egy srác, aki magára tetováltatta, hogy Jesus, közben meg a dogáit sorra kipuskázza, úgy beszél a tanárokkal, mintha a seggéből rángatta vna ki őket, stb... arról meg nem is beszélek, hogy a szülők akik tizen és évig szartak a gyerekükre (aki emiatt nem tiszteli őket, lop, drogozik, stb) azt hiszik, hogy egy vallásos suli nevelőintézet, és hogy majd itt helyrehozzák azt, amire otthon nem fordítottak időt...

és még annyi mindent tudnék mesélni :D

2011. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hol laksz?
2011. máj. 20. 09:34
 8/10 anonim ***** válasza:
szigetszentmiklós
2011. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És hova jársz gimibe?
2011. máj. 21. 06:51
 10/10 anonim ***** válasza:
pestre
2011. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!