Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Könnyen találtatok levelező...

Könnyen találtatok levelező tagozaton szerzett diplomával állást?

Figyelt kérdés

Mennyivel nehezebb levelező tagozaton szerzett diplomával az álláskeresés, mint nappali tagozaton?


És hogy érzitek, ér valami hátrány Titeket, hogy ilyen tagozaton szereztétek, vagy ez diploma készhezvételét követően, már nem érdekli a munkáltatót sem?


Köszönöm, hogy segítetek, mert nem tudom mit tegyek!


2011. máj. 15. 01:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik diploma.


Valakit érdekel, valakit nem.

2011. máj. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
közgazdász diploma, nemzetközi gazdálkodás szakon, és az egyik legjobb felsőoktatási intézményben.
2011. máj. 15. 02:50
 3/7 anonim ***** válasza:
a tanárok sok hasznosítható tanáccsal tudnak szolgálni,tapasztalatokkal. ellenben levelezőn neked csak a tananyag van. én úgy veszem észre a környezetemben hogy a nappalisok jobban elhelyezkednek,de persze függ a szaktól nagymértékben
2011. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Szia. Én is levelezőn szereztem gazdasági diplomát. Már volt három állásom is, most jelenleg még szeretnék tanulni, most nappali tagozaton. Lényeg ami lényeg, hogy sok állásinterjún voltam, senkit sem érdekelt, hogy milyen tagozaton szereztem a diplomát, az érdekelte őket, hogy mit tudok. :)

Nappali abból a szempontból jobb, hogy többet tudhatsz meg a szakmáról, feltéve ha látogatod az előadásokat és szemináriumokat. Remélem tudtam segíteni?

2011. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm és vajon feltűntetik a diplomában, hogy milyen tagozaton fejeztem be?
2011. máj. 15. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk legalábbis.
2011. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen,benne van a diplomában. sőt van egy nyilatkozat is nálunk,hogy mivel tanult többet a nappalis,és milyen munkára képes.
2011. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!