Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Károlyi István gimnáziummal...

Károlyi István gimnáziummal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A véleményetekre vagyok kíváncsi az Újpesten található gimiről, milyenek a tanárok abban a suliban, milyen a tanítás? Pozitívumokra és negatívumokra egyaránt kíváncsi vagyok, bár a pozitívaknak jobban örülnék. Utolsó kérdés ezzel kapcsolatban, hogy milyenek ott a diákok? Elfogadják az újakat? Válaszotokat előre is köszönöm! :)
2011. máj. 16. 14:33
 1/1 anonim válasza:
én oda járok, mint minden iskolában itt is van 1-2 szemét tanár, de kinek milyen tanár a szimpatikus. az újakkal szerintem mindenki tök rendes, nálunk 1. osztály(ált. tól) óta 5-6 új gyerek jött, az egyik most már a 2. legjobb barátnőm. Szeretek ide járni, a suli belülről is viszonylag igényes tökre el lehet férni nagyok a folyósók ( nem úgy mint mondjuk a berzeviczyben) az aula is tök szép. wc-k közül csak az alsó szintem van felújítva 1fiú és 1 lány ( nekem ez fontos szokott lenni :DD ) a baj szerintem a gimivel csak az, h német a második nyelv ami szerintem nem olyan jo. nagyjából most enny jutott róla eszembe : )
2011. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!