Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Manapsag is szokas becsomagoln...

Manapsag is szokas becsomagolni az iskolasok konyveit?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, ha banalisnak tunik a kerdesem, de nincs iskolas koru gyerekem meg es kivancsi lennek, hogy ugy van-e, mint 15-20 eve, mikor a kisgyerekek konyveit a szulok becsomagoltak, hogy ne rongalodjonak annyira, aztan szepen ra volt irva mindenre a gyerek neve. Meg ma is igy van ez a kisiskolasoknal vagy mar nem divat?
2011. máj. 16. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen sokaknak van így. Igaz, hogy én nem ebbe a kategóriába tartozom, mert feleslegesnek érzem, becsomagolni, sose esik rá semmi, max víz, de az is megszárad:)
2011. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk általánosban mindig bekötötte anya. Gimiben már mi kötöttük, és csak azt, amit sokat használtunk (pl. függvénytábla). Sőt, én a sokat használt szakkönyveket is be szoktam kötni, mert különben elrongyolódnak. 20/L
2011. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általánosban, de nálunk főleg alsóbb osztályokban volt jellemző.. Én sosem szerettem őket becsomagolva. Szóval felsőben meg gimiben már egyáltalán nem csomagoltam semmit, se könyveket se füzeteket.. 20n
2011. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A fiamnak aki szeptemberben kezdte az elsőt,a könyveit egy átlátszó neylon boritóval kötöttem be.Sokkal vastagabb mint a régi boritók,és van rajta egy ragasztó csik.Minden méretű könyvhöz füzethez jó.Én bekötöttem neki,mert egy idő után teljessen tönkre menne,az meg ugye hogy néz ki? Csúnya.
2011. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem felesleges, régen is csak azért csinálták, mert el lehetett adni a következő évfolyamnak, de ma már minden évbe más könyvek vannak szinte..
2011. máj. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"régen is csak azért csinálták, mert el lehetett adni a következő évfolyamnak"


Hát nem. Azért csináltuk, mert kellett. Összesen egy tankönyvet adtam el életemben, amikor már nem kellett, de az is az egyetemen volt.

2011. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kellett? Kotelezove volt teve?
2011. máj. 17. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, a tanárok megmondták, és azt kellett csinálni. És természetes is volt mindenki számára. Mint ahogy iskolaköpenyt is kellett hordani.
2011. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
OK, csak kivancsi voltam. Mikor en jartam iskolaba, mar nem volt kopeny, de emlekszem, hogy a tanitok nagyon mergesek voltak, ha valakinek nem volt becsomagolva a konyve.
2011. máj. 17. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!