Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megjött a regisztrációs...

Megjött a regisztrációs csomagom. Miért kell befizetni a diákigazolvány-pénzt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha nem vesznek fel sehova, akkor nem lehet diákom, tehát csak rabolják a pénzemet? Ha csak akkor fizetem be, amikor kiderült, hogy felvesznek, akkor már nem érvényes?
2011. máj. 17. 10:12
 1/5 anonim válasza:

Ha megkezded az iskolát és úgy veszel majd diákigazolványt az is tökéletes.Mellesleg most én is így vagyok hogy befizessem-e feleslegesen a pénzt...de én sem fogom, majd ha már biztosan tudom hogy bejutottam.


18L

2011. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos, azért van mellékelve a "csekk", hogy ha felvettek azonnal tudj igényelni diákigazolványt. Ha csak szeptemberben igényeled, akkor nem kis idő mire elkészítik, és megkapod majd október végén kb, addig maximum egy ideiglenest kapsz amiért fizetned kell. Azért van ott a "csekk", ha felvettek és befizeted a "csekket", akkor tanévkezdésre meg lesz a diákod. A "csekket" augusztus elején ajánlatos feladni, de azt hiszem ez rajt is van a papíron.
2011. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Augusztus ötödikéig lehet befizetni a csekket, ott van a papíron, szóval elég majd csak akkor, ha már tudod, hogy felvettek.
2011. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott van a csekk feletti levélben az első bekezdésben, félkövérrel és aláhúzással kiemelve, hogy meglásd: "a sikeres felvételi eredményről szóló határozat kézhezvételét követően". És alatta is ott van, hogy augusztus 5-ig kell befizetni, tehát még ráérsz, ha megtudtad, hogy felvettek-e.
2011. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 17. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!