Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Használt de hibátlan állapotú...

Használt de hibátlan állapotú tankönyveimet hova tudom el/leadni?

Figyelt kérdés
Végeztem a középiskolai tanulmányaimmal, és szeretném eladni illetve odaadni a könyveimet. Hol van erre lehetőségem? ( az internetes meghírdetésen kívül)
2011. máj. 19. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl a (volt) sulidban is kirakhatsz cetliket..
2011. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom a te sulid, hogyan áll a dolgokhoz, de pl ahol anyum tanti ott a könyvtár beveszi a használt könyveket. Sok olyan gyerek van aki nem tudják megvenni a drága könyveket, ezért "ingyen könyvesek" Ami abból áll, h év elején megkapják a könyvet, használják egész évben. Év végén meg visszaadják. Az érettségi tárgyas könyveket pedig csak érettségi után kell vissza adniuk. Viszont, ha elhagyják vagy tönkre teszik akkor ki kell fizetniük.

Szóval próbáld meg a sulidban.

2011. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha pénzt akarsz értük akkor teszvesz vagy antikvárium

ha jófej akarsz lenni akkor beviszed a volt sulid könyvtárának ingyen

2011. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!