Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mostani 2011-es kompetencia...

A mostani 2011-es kompetencia mérés feladatlapjait mindenhol leosztályozzák?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. 8.os vagyok és ma kaptuk meg a tájékoztató papírt a sulinkban a jővő heti kompetenciamérésről. Le van írva hogy miután megkaptuk és megírtuk a feladatlapot, a tanárok kifogják javítani és dupla osztályzatot fogunk rá kapni ami bele fog számítani az év végi matematika és magyar jegybe. Ez mindenhol így van? Az osztályfőnök azt mondja hogy ez valami új dolog. De nálunk 6.-ba ilyen még nem volt. Ezzel csak ijesztgetni akarnak minket hogy jobban készüljünk rá vagy ez már tényleg így van mindenhol?
2011. máj. 19. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:

A tanárod nem javíthatja ki, mert a minisztériumnak küldik el, amint kijavították.

Egyébként nekünk a tanárokat nem is érdekli, megiratják és kész. Ha engem érdekel megnézhetem. A magyar tanárom szóvá tette, aki elér 80% ot annak beír egy 5öst nyelvtanból és ennyi.

2011. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem is szabad leosztályozni!
2011. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a tanár megnézi, és akinek 1-es szintűre sikerül annak 2 1-est vág be a naplóba.
2011. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ez az egész egy nagy hülyeség nem is így van mert elküldik a minisztériumba és csak 2012 februárjába fogják kijavítani és addigra már rég vége a mostani évnek.
2011. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ehhez azt hiszem nincs, joguk. Előző ofim azt mondta, hogy leosztályozza, de hálistennek nem tette. A mostani ofim sokkal normálisabb és nem mond ilyeneket.
2011. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
kinek hogy sikerült?
2011. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon egyszerű volt 10.o
2011. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én 8.-os vagyok, szerintem a magyar könnyű volt, a matek meg szerintem elég nehéz volt. 8 feladatot nem tudtam pedig készültünk rá. A tavalyi matekot megnéztem az könnyebb volt
2011. máj. 25. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a matek volt kicsit nehéz. Volt pár feladat ami tök könnyű volt, de nem mindegyik..

8.o

2011. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Simán ment, idő előtt kész lettem mindennel...

6.-os vagyok:DD

2011. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!