Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elkezdtem a jogsit még másfél...

Elkezdtem a jogsit még másfél éve, szeretném befejezni. Vajon a mostani akciója az autósiskolának érvényes rám is?

Figyelt kérdés
Szóval: akkor volt valami kedvezmény ha ketten iratkozunk be 5ezer kedvezmény,most meg olyan van hogy 10ingyen óra vezetés és olcsó pótóra.
2011. máj. 21. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
De ezt miért tőlünk kérded? Menj be az autósiskolába, vagy írj nekik emailt és kérdezd meg, hogy ilyenkor mi a teendő. Szerintem ott sokkal jobb válaszokat fognak adni, mint itt akárki más.
2011. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj már... Az emberek 90%-a itt kérdezi meg hogy szex után lehet-e terhes a csaja,ha gumi nélkül tette be neki... Én full más jellegűt teszek fel erre lehordasz...Itt azonnal/gyorsabban választ kapok mint emailben. Multkor irtam nekik vagy 1 hetet vártam válaszra:(
2011. máj. 21. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
De miért emailben kérdezed meg. Telefonon vagy személyen gyorsabb lenne.
2011. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!