Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan, hatásosa...

Hogyan lehet gyorsan, hatásosan érettségi tételeket tanulni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
gyorsan leülsz és hatásosan elkezdesz tanulni...
2011. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Nálam ez úgy ment, hogy elhúztam az időt, és a körmömre égett, és bepánikoltam, előtte nem ment. Az utolsó három napban viszont szédületes sebességgel tanultam!
2011. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Az elsővel nem értek egyet, nekem mindig járkálva ment, ülve nem.
2011. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugye ha már minden érettségi szóbeli tantárgyból megvannak a kidolgozott tételeid, akkor elkezdet az elsőtől átnézed, közben fekszel az ágyon, ülsz az asztalnál, járkálsz. Enni, inni néha valamivel kikapcsolni ajánlott. Később ha végeztél az egyik tárgy össze tételével, újra átnézed, de ezútal még jobban rögzíted magadban a dolgokat, mert elsőnek a leglényegesebb fő pontokat érdemes megnézni, áttanulmányozni. Legalábbis én így csinálom, de tény, hogy ez a figyelem játéka is, nekem is mindig elmegy, de egyre jobban rá lehet hangolódni, ha tanulsz szépen. Remélem segítettem! :)
2011. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!