Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen puskázási módszerek...

Milyen puskázási módszerek vannak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem szabad puskázni de néha azér beválhat a jó jegy érdekében?
2011. máj. 23. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
ráülök a könyvre,szoknyába megyek és a harisnya alá elrejtek egy kis papírt,padra írás,lábra írás,az elöttem ülő nyakára írom(ha megengedi:D:D:D)
2011. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lány vagyok, tehát így nem olyan feltűnő: körmömre írtam pár adatot vékony alkoholos filccel. Matekdogánál vonalzóra, letörölhetőset, ha fenyeget a bukás veszélye. Azon levelezni is lehet tűfilccel. :D Ásványvizes flakon papír részére. Tornacipőm orrára, egyéb összefirkálások mellé / titkosírással. Hosszúnaci, papucs - tehát mezítláb, és így a lábfejem belső oldalára / óra előtt talpra. Tangapapucs pántjára... Cipőtalpra. (Sosem egy plussz papírra, mindig az adott anyagra!) Mondjuk rajtam nem tűnik fel a keresztbetett láb, mert elég össze-vissza szoktam ülni. Puskázós toll. Sima tollon alkoholos filccel...

Bal kézen ujjaimra, nem tenyérbe, hanem arra a részre, ahol összeérnek az ujjaim.


De ezek nagy többsége olyan, hogy nem nagy mennyiséget tudsz ráírni, csak olyasmiket, amik mondjuk adatok, és tudod, hogy képtelen vagy megjegyezni, de kelleni fog.

2011. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyetemen egyetlen tantárgy van, ahol mindenki kőkeményen puskázik, az pedig a matek. Nem matematikusnak készülünk, így a 99%-unk kicsit túl soknak érzi azt, amit a fejünkbe akarnak verni, hát feltaláljuk magunkat. :) Függvénytáblázat természetesen mindig a legjobb barát, azt hiszem nem kell mondanom, hogy mennyi kézírás látható benne, ebből a legkönnyebb puskázni, aztán ott van a papírlapról való puskázás, amit simán becsúsztatsz a dolgozatod alá ha jön a tanár. Nálunk mondjuk egy zh-hoz gyakran 4 lap is kell, így nem annyira feltűnő messziről, ha éppen nem azt nézem, amelyiket kéne. Másra nem is szorulunk rá... Van egy közös papírunk, ami a környékbeli társaságnál megy körbe, és mindenki ráírja azt a feladatot, aminek a megoldásában biztos (ha nem, akkor nem, mert nagy a lebukás veszély, ha mindenkinek egyformán rossz). Szerencsére elég jó a csoportunk, összetudunk dolgozni, és mindig sikerülnek a zh-k. :)

Ha valamelyi tárgyból csak egy reakció egyenletet nem tudok pl megjegyezni vagy ilyesmi, akkor a csuklómra írom belülről, és hosszú ujjú pulcsit húzok (ami mondjuk 40 fokban elég gyanús lenne).

2011. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!