Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyházi iskolának van joga...

Egyházi iskolának van joga beleszólni hogy zselézem a hajam?

Figyelt kérdés
hülye iskolámban beleszólnak h zselézem a hajam,én ez ellen mit tudok tenni?mert ha jól tudom ebbe nem szólhatnak bele...
2011. máj. 25. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen beleszólhatnak! A fiam is egyházi gimibe jár: a prefektusa bele szól ha hosszú a haja, nem lehet a fiúknak tetkójuk, cigiért, piáért is szólnak...sőt szaktanárit kapnak az energia ital fogyasztásáért is.

Ha valakinek ez a szigor nem tetszik az válasszon másik iskolát.

Én mint anyuka örülök h vannak szabályok mert az egyházi iskolákban az erkölcsökre is oda figyelnek, a fiam már kevésbé, de alkalmazkodik a mert szereti a sulit. :-)

2011. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az alkotmány vagyis a közoktatási szabályzat tiltja.És elvileg ezért feljelentést is tehetek már.csak ez nemtudom h ezekre a szar egyházi sulikra is vonatkozik-e...csak azért járok ide mert közel van..a családból mindenki utálja ezt az álszent szarrakást..mert a mienk nagyon álszent iskola...
2011. máj. 25. 12:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Melyikbe jársz? :-) Amúgy nem kötelező oda járni.
2011. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ward mária(Piliscsaba). és már 8.-os vagyok.Csak ezek az álkeresztények most kezdtek el szekálni..xd
2011. máj. 25. 13:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig én azt hittem, h a Ferences gimi szigorúbb...A fiam ott tanul. Ha a szüleid nem vallásosak és álszent dolognak tartják a sulit akkor miért kellett oda íratniuk?

Nem kötelező oda járnod! Amúgy az egyházi fenntartású sulikra egészen más szabályok tartoznak. Menj más suliba tanulni!

2011. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
régebben nem tudtam h ennyire álszent,amúgy általánosba járok,most megyek el szerencsére :D
2011. máj. 25. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy ha a házirendben benne van, akkor van joga.
2011. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha úgyis el mész onnan akkor talán kibírod ezt a párhetet. Az új sulidhoz pedig kitartást, szorgalmat, jó jegyeket kívánok.
2011. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. máj. 25. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!