Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén érettségiztem angolból...

Idén érettségiztem angolból emelt szinten, tavaly középszinten. A tavalyi eredményem a nyelvvizsgámmal többet ér mint az idei eredményem a 40 többletponttal. Beszámítják a tavalyi eredményemet vagy az idei emelt szintet fogják?

Figyelt kérdés

angol középszintem 78%+nyelvvizsga 28pont

angol emelt ???+ 40pont (valószínű gyengébb lesz mert elrontottam)


A számomra előnyösebbet számítják be vagy elsőbbséget élvez az emelt szint????


2011. máj. 25. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Automatikusan a számodra előnyösebbet :)
2011. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is pont ez a gondom, de akkor elvileg nem törlik el a kedvezőbb eredményt..?!
2011. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát mindenhol azt mondták, hogy az előnyösebbet az előnyösebbet az előnyösebbet számítják..... nem tudom nekem az is meglepő volt, hogy tavaly lenyotam közpszinten és idén nem lehetett középszinten újra megpróbálni, csak ezt elfelejtették közölni velem tavaly...
2011. jún. 1. 14:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!