Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematika testnevelés szakor...

Matematika testnevelés szakor középiskolai tanár szeretnék lenni, (1) hogyan lehetek az? (2) melyik egyetemeket ajánljátok?

Figyelt kérdés
még középiskolás vagyok és arra gondoltam, hogy tanár leszek, segítsetek légyszi h hogyan érhetem el ezt
2011. máj. 25. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A mai világban ne akarj tanár lenni!!! El fogod b*szni az egész életed!
2011. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tényleg kemény, igazságtalan és alulfizetett a tanári szakma. de ha az szeretnél lenni, akkor ne hagyd magad lebeszélni róla. ha nyugati régióban laksz, akkor NYME-re gyere szombathelyre. én is ide járok, elég frankó. van tesi meg matek szak is. ez a régi Berzsenyi Dániel tanárképző fősulinak a jogutódja.
2011. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elte testnevelés szak, mert a tesit minornak nem lehet válsztani. A matekról tudok nyilatkozni az nem vészes.A tesiről nem.
2011. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!