Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj ha valaki...

Szerintetek az baj ha valaki néha puskázik?

Figyelt kérdés
Nem mindig, de néha igen, havi 3-4 alkalommal.
2011. máj. 30. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nem baj
2011. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van aki minden alkalommal puskázik
2011. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a tantárgytól és a többi körülménytől függ. Ha pl. nyelv, akkor baj, mert nem fog tudni azon a nyelven.
2011. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem egy darabig idegesített, aztán eljutottam arra a szintre, hogy saját igényesség kérdése, hogy puskázol-e. Ha agyilag olyan szinten vagy, hogy ezt kell tenned, akkor csak sajnálni tudlak. És nem, nem vagyok beképzelt, csak szeretek megdolgozni az eredményeimért. És jó érzéssel tölt el, ha saját magam szereztem meg az ötösömet, segítség nélkül.
2011. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Puskázás nem baj soha. Csak nem mind1, hogy milyen szinten és miért. Ha nem tudtál vmiért tanulni és egyszer puskázol nem gáz. Vagy ha valami tök értelmetlen dolgot akarnak megtanítani veled, aminek az a lényege h be kell seggelj egy fél oldalt, aminek semmi hasznát nem veszed soha többé, akkor sem gáz sztem.

Ha olyanból puskázol, amivel későbbiekben is foglalkozni akarsz, de így nem érted meg azt a részt és lemaradsz, akkor így jártál. Az már baj.

2011. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!