Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most vagyok végzős és 6...

F.Nora kérdése:

Most vagyok végzős és 6 tantárgyból érettségiztem:biosz emelt;matek, magyar, töri, német és kémia közép. Kémiából 31%-os lett az írásbelim. Mi történik akkor, ha kémiából nem megyek be szóbelizni?

Figyelt kérdés
Végzősként ismételnem kell az utolsó tanévet?Vagy 1-est kapok rá, amiből később javítót tehetek? De hallottam olyat is, hogy az érettségi bizonyítványba 5 jegy kerül, ezért kérhetem, hogy a kémiát ne írják be! Tényleg van ilyenre lehetőség?? Légyszi segítsetek, mert nem akarok évet ismételni!
2011. jún. 2. 13:28
 1/6 anonim válasza:
évet ismételned tutira nem kell, és igen kérheted hogy ne írják be, ennyi , ez nme kötelező tantárgy:), csak te még pluszba választottad a biosz mellé, nincs semmi baj:)
2011. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy ismételhetnél évet???? ha már egyszer középiskolai bizonyítvánnyal rendeklezel??? Ez alapfeltétele annak h érettségizhess.
2011. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérned sem kell! Egyes eredmény nem kerülhet be az érettségi bizonyítványba! Egyszerűen nem mész el, érvénytelenítik a vizsgádat ennyi.

Amúgy szivatós volt az idei kémia. Bioszod milyen lett? Orvosira készülnél?

Egyébként, hogy fogod csinálni, hogy a többi közép szóbeliden bent leszel? Kémia előtt majd kijössz?

2011. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. :) az túlzás, hogy az orvosira készülök... Csak a szüleim szeretnék. Azzal az egy kritériummal beleegyeztem volna, ha most tarthatok egy év szünetet, mert szeretnék még angolból is egy nyelvvizsgát. Amúgy az orvoslás érdekel, ezzel nincs gond, csak egészségügyi problémák miatt rengetegszer nem voltam suliban és tanulni sem tudtam. A kémia nagyon szivatós volt, pláne, hogy fizikából készültem volna eredetileg érettségire. Így volt rá pár hónapom. A biosz emelt írásbelim 81%-os lett. Fogalmam sincs, hogy milyen módon tudom megoldani azt , hogy ne kelljen kémiából szóbeliznem. Csak mondjam meg, hogy én magyarból és töriből fogok? Ezt még így nem látom előre. De jövőre újraérettségi, csak azt nem tudom, hogy fizikából vagy kémiából? :) üdv.
2011. jún. 13. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért inkább menj el szóbelire
2016. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kettes biztos megvan
2016. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!