Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anglisztika mellett fizika szak?

Anglisztika mellett fizika szak?

Figyelt kérdés
Jelenleg elsőéves vagyok anglisztikán, de februárban jelentkeztem fizikára is, mert érdekel. Szerintetek lehet majd a kettőt együtt bírni? Még gondolkozok, hogy beíratkozzak-e, mert nem akarok kicseszni magammal.
2011. jún. 10. 20:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nyelvet, irodalmat, nyelvészetet, meg hasonló hülyeségeket. Utálom az egészet, mert hiába gáz, az irodalmat sem szeretem.
2011. jún. 10. 20:53
 12/21 A kérdező kommentje:
A földtudomány szerintetek milyen? Az is érdekel, és jelenleg nem tudom, hogy melyiket szeretném jobban.
2011. jún. 10. 20:54
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Angolul azért megtanítanak? Vagy a való életben nem fogsz tudni megszólalni, de diplomád lesz róla?
2011. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Megtanítanak, de már alapból van egy felsőfokúm. Amúgy szívem szerint otthagynám és váltanék, de anyámék nem engedik. Na nem azért, mert bele kell szólni 20 évesen az életembe, hanem mert össze van gyűjtve a három éves képzésre a pénz, és jelenleg nincs több. Nem fizetősön vagyok, hanem kolira, kajára, ilyenekre gondolok. Abba nem gondolt bele, hogy így egy évvel többet járnék, de nem is baj. Majd lesz valami.
2011. jún. 10. 21:02
 15/21 anonim ***** válasza:
Én arról semmit sem tudok, a felvin elolvastam, de nem tűnik túl komolynak.
2011. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk akkor én azt javaslom, hogy

1.) anglisztika off, fizika on

2.) anglisztika + földtudományi (ez kevésbé kíván egész embert)

2011. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Már na haragudj, de a felsőfokúval is ki lehet törölni a való életben.
2011. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj 21:05 de te féltékeny vagy, vagy mi? :D Ki kérdezte, hogy ér-e valamit a felsőfokúm, csak kérdezték, hogy mennyire tanítják én meg leírtam. De ha kíváncsi vagy a véleményemre, mellette az orosz és bolgár középfokommal(amikből akarok felsőfokot) már érek valamit.

Amúgy köszi a válaszokat.

2011. jún. 10. 21:10
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Az 50%-os válaszoló nagyon frusztrált, ne foglalkozz vele :)

Ha viszont ilyen sok nyelvet beszélsz, akkor egyértelműen rossz döntés anglisztikára járni, mert egy mérnöki szakon nagyon jól tudnád hasznosítani a nyelvtudásokat.

2011. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%
A bolgár király nyelv:)
2011. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!