Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk hogy jobb...

Mit tehetnénk hogy jobb legyen? Segítesz?

Figyelt kérdés

Nektek diákonak írom meg mert ti is átélitek ezt mint én. A gondom az h vérszegény és vashiányos is vagyok így alapból fáradékonyabb vagyok, de sokat is tanulok nap mint nap reggeltől estig(főleg most érettségi idején), mit tehetnék h "ébren maradhassak", hogy ne legyek ennyire fáradt, gyógyszert is szedek vashiány pótlására de nem válik be és a másfajta étrend sem jó:/ Próbáltam az "energiaital szezont" de nem egészséges és nem sokat használt. Próbálok eleget aludni is de nem mindig tudok mert sokat tanulok és ha felvesznek főiskolába rosszabb lesz mert buszos leszek és az utazás is kimerít majd.


Ha vki hasonló cipőben van vagy csak tud jó ötletet arra h hogyan lehetne jobb kérem írjon egy kommentet. Nagyon köszi.


2011. jún. 11. 11:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!