Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha angol érettségin csak a...

Ha angol érettségin csak a szituációs feladatokra válaszolok helyesen, meg max. A kérdésekre az elején akkor az lehet 2-es? Mivel 4 ponttól kb. a 2-es

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. De ha a kis kérdésekre úgy ahogy tudsz, akkor már ott kapsz valamennyit, a szituációra akkor valószínűleg jót kapsz, és a képnél is ki tudsz nyögni vagy három négy mondatot, szóval ott is csak kapsz valamennyit.
2011. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Hát remélem, bár van a kérdések közt olyan, amire elég byonyolult számomra válaszolni, de azért próbálkozok:) A szituációkat megtanulom, csak az utolsó feladat, azokra a képleírásokra nem nagyon tudok mit mondani
2011. jún. 12. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
ha az elején a kérdésekre jól válaszolsz már akkor megvan a kettes
2011. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is most érettségizem, de nekünk a tanár cseszett megmondani még a tétel címeket is, szal valaki azért el tudná nekem mondani, hogy hogyan épülnek fel ezek az angol szóbeli feletek, mert látom írtok itt szitációkról meg képekről stb..?:S
2011. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

OFF

utolsónak:


1-2 bemelgítő kérdés pl hogy vagy --> ezt nem pontozzák


1. feladat 3 kérdés, amire válaszolnod kell 3-4 mondatban. pl mi a hobbid stb


2. feladat: képek alapján önálló témakifejtés--> pár percet beszélsz a képek által felvetett témáról pl nyaralás, elmondod h egyi kképen beach van oda mennél tökjó mérjó, másik képen hegyek deszar nemteccik hideg van stb


3. feladat: szituáció. te vagy te, a tanár meg pl a haverod és meg kell szervezni pl egy meglepi bulit a 3. havernak, kb 4 kérdés-válasz hangzik el.pl szted hol legyen? sztem itt te mit gondolsz? jaja egyetértek na és kiket hívjunk meg? őt meg őt. oks sztem őt ne. jaja köszi heló



ennyi



ON:

amúgy kérdésekre nyögsz, szitukat tudod, képhez nyögsz 2 mondatot megvan a 4 pont a 33ból szol nyugi:)

2011. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Amúgy olyan 3-as szinten vagyok, vagyis világ életembe 3-as és 4-es közt voltam, de inkább 3-as, de szóban valahogy nem megy, főleg nem ilyen stresszhelyzetben:) Az írásbelim 63 pontos lett:D
2011. jún. 12. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!