Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem? :S Most fejeztem...

Van esélyem? :S Most fejeztem be a nyelvtan tanulást (fél 1 kor) most következik az irodalom utána a töri és végén a német.

Figyelt kérdés
Milyen esélyekkel indulok a holnapi szóbeli érettségin ha pl magyarból olyan tételt húzok amiről fogalmam sincs és a szöveg gyűjteményből írok valamit.
2011. jún. 13. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Még egyáltalán nem tanultál a többire, vagy csak át kell nézned?
2011. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát kb a felét csak át kell nézni a irodalomnak is meg a törinek is a másik felét még nem is tanultam.
2011. jún. 13. 13:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nagy felelőtlenség volt így az utolsó pillanatra hagyni.

Ha a 4 év alatt rendszeresen tanultál, akkor nagyjából lehet fogalmad a dolgokról, csak frissíteni kell. Ha nem, akkor meg nagyon gyorsan ülj le és magolj, na meg imádkozz.

2011. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is így állok, de ha látják a tanárok, hogy legalább fogalmad van a dologról, nem fogsz megbukni, ne aggódj, a kettes szóbelin biztosítva van. XD De gondolom nem a kettesre hajtasz, szóval hajrá! :D
2011. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Töriből, föciből, németből, már van annyi pontom hogyha a minimumot teljesítem szóbelin akkor már 3-mas. Szóval vagy 1 vagy 3 érdekes lesz.
2011. jún. 13. 19:01
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a biztató szavakat!! Szerintem tutira sikerült a föcivel volt egy kis probléma(nem is tudom miért azt választottam)A föci választása nagyobb felelőtlenség volt mint hogy az utolsó napokra hagytam a tanulást. A többiből meglepő volt még töriből meg is dicsért a tanár magyarból olyat húztam amit nem is tanultam (ember tragédiája) de a tételen volt egy idézet azt átköltöttem kiegészítettem a saját tudásommal meg a könyvből is irkáltam(sok segítség volt benne mint pl a könyv végén az utószóba benne volt hogy Arany János-nak adta oda az első példányt hogy olvassa el és mondja el a véleményét róla.......ez még folytatódott hogy hogyan is értékelve)

Szóval így értékelve az egészet tök jó volt!!!

2011. jún. 14. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyhogy kaptál hozzá könyvet? Vagy egyáltalán milyen könyvet adtak a kezedbe? Magát az ember tragédiáját? XD De amúgy GRATULÁLOK :D Legalább túl vagy rajta ;)
2011. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Magát az ember tragédiája művet kaptam meg.

Köszi szépen, én is örülök hogy túl vagyok rajta. Most kezdek felszabadulni, megkönnyebbülni. Ott szívta reggel 7-től, 2 kor mentem be 5 kor jöttem ki.

2011. jún. 15. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Atya Úr Isten! n biztos nem maradtam volna ott 7-től 2-ig :D Én holnap szóbelizek, de nagyon fosok tőle. Majd kiderül mi lesz. Eléggé lazára vettem ezt az egészt érettségi témát. De már nagyon GYŰLÖLÖM! Köszi az infót! És mégegyszer GRATULÁLOK :)
2011. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!