Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet másik iskolában érettség...

Lehet másik iskolában érettségizni?

Figyelt kérdés

jövőre érettségizem, és az lenne a kérdésem,hogy van rá lehetőség, hogy év végén egy másik gimnáziumba menjek?

(tanár probléma)


2011. jún. 14. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még rendesen jövőre végzel, akkor kicsit furi, hogy máshol érettségizel. Nem szokványos. Ha már az idén végeztél, de valami oknál fogva nem érettségiztél, akkor ott érettségizel, ahol azt központilag kijelölik.

DE szerintem az első esetben is van rá lehetőség. Szerintem egy általad válaszott suli igazgatóját kell megkérdezni, hogy van-e rá lehetőség.


UI: Az évközben legundokabb tanárok a legkedvesebbek az érettségin, mert félnek, hogy roszabb eredményt rnek el a diákjai, mint az évvégi jegy.

2011. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érettségin nem is tudnak úgy megszivatni, ha az írásbelin szivatna, akkor fellebezhetsz a pontjaidért, a szóbelin pedig még elég sokan ott vannak a feleletednél, például az elnök is, ott nem szadizhat téged nyilvánosan.
2011. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tanulói jogviszony fennállása alatt csak a saját iskoládban érettségizhetsz (az őszi előrehozott érettségi esetét kivéve). Más iskolában érettségizni nem szokatlan, hanem lehetetlen. Kivéve, ha valamilyen extra tárgyat vendégtanulóként tanulsz, amit a te iskoládban nem tanítanak, de ez nagyon ritka.
2011. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát, köszönöm az eddigi válaszokat..
2011. jún. 14. 21:29
 5/5 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak csak annyit, hogy ez a tanár tényleg nem normális, és szerintem nem érdekelné, hogy lerontja a jegyem..:(
2011. jún. 14. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!