Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikortól változik meg a...

Mikortól változik meg a magyar felsőoktatás?

Figyelt kérdés

Hallani olyat, hogy emelik a ponthatárt, illetve megszűnik a költségtérítés. Olyan is van, hogy állami és magánegyetemekre bomlik a felsőoktatás.


Azért kérdezem, mert helyzetben vagyok. 20 éves vagyok. 2 éves felsőfokú szakképzésen vagyok egy egyetemen. Jövőre tölteném a második évemet, tehát ha tovább akarok menni alapszakra (BSC) akkor jövő februárban be kell adnom a jelentkezésemet (2012). Nyílván nem lenne elég pontom ezért 170.000 ''dollárt'' (HUF értelemszerűen) kellene fizetnem félévente. Szóval mikor lép életbe ez a finom reform?


2011. jún. 15. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még jó maguk, a honatyák sem tudják. "Jó" esetben tv. javaslat december elején kerülhet az országgyűlés elé. Bár hallani olyat is, hogy még a tavaszi ülésszakban le akarják zavarni. Akárhogy is lesz, illik egy 2 éves átfutási időt alkalmazni, de őket ismerve ez nem akadály...
2011. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eddig csak koncepciók kerültek napvilágra, törvénytervezet télen lesz, és - az elmúlt időszakok gyors ütemben változó terveire alapozva - lutri, hogy mi lesz benne.
2011. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!