Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar szóbelin ha csak az...

Magyar szóbelin ha csak az adott mű tartalmát mondom el az 0 pont?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát azért próbálj meg többet elmondani, de hidd el nem lesz olyan hogy csak annyit mondasz el, mert miután kihúzod a tételt beindul az agyad és olyan dolgokra jössz rá amiről eddig nem is gondoltad hogy tudod :D Aztán meg a tanárok úgy sem hagynak nyugodni, kérdezgetnek és általában a kérdésben benne van a válasz is, csak figyelj.

Nyugi én is izgultam hogy nem tudok majd semmit elmondani, mert most hétvégén kezdtem el tanulni, és ma szóbeliztem. Ehhez képest egész jól sikerült!!:)

2011. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de kb.mennyit kell elmondanom,hogy a 10% meglegyen?
2011. jún. 15. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
hidd el, ha már látják, hogy mondasz vmit (legyen az csak a tartalom) már nem bukhatsz meg, lényeg h ne ülj szotlanul, amugy hajra!
2011. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi van akkor ha valamelyik mű nincs benne a szöveggyűjteménybe? mert van ilyen.akkor nem kapok semmiféle szöveget vagy segítséget?
2011. jún. 15. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert mi nincsen benne?:O
2011. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem csak szöveggyűjteményt fognak bevinni. Nálunk legalábbis egy csomó könyv volt bent.
2011. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kosztolányi dezső-pacsirta

móricz zsigmond-barbárok


de kaptunk hozzá ilyen lapot..de szóbelin megkapjuk úgyanezt a lapot? vagy semmit se kapunk?

2011. jún. 15. 20:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg igen, de ha valami hosszabb mű, akkor talán értékelik, hogy elolvastad. A feladatértési részpontszám mindenképpen nulla lesz.
2011. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megkapod akkor az egész művet,de ha nem olvastad,nem sokra mész vele.Például nálunk odaadják Az ember tragédiáját.
2011. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!